За 13 років активної роботи в сфері Fashion, я чітко зрозуміла, що одяг — це філософія, а одяг, створений для конкретної людини – це її індивідуальна філософія.

Привіт, Світ! Я – Лілія Братусь, український дизайнер одягу.

Більша частина мого дитинства пройшла в Карпатах серед гір, де для місцевих жителів було природньо власними руками створювали собі одяг, взуття, предмети декору та побуту. Обидві мої бабусі шили. Одна із Закарпаття, друга — з Сумської області, вони генетично поєднали в мені Україну по обидва боки Дніпра. Свою першу повноцінну річ я пошила в 9 класі. Мене цікавив кожен етап створення одягу на різних рівнях, то ж до моменту відкриття власної справи я пройшла надзвичайно цікавий та насичений шлях в якості швачки, кравчині, конструктора та дизайнера в кількох ательє. Наступним рівнем була співпраця в якості дизайнера з кількома українськими фабриками та торговими марками, де я ознайомилась з процесом масового виробництва одягу. Останнім рівнем став проект Отаман, де я пройшла всі етапи створення та розвитку повноцінного бренду з власним магазином та міні- виробництвом. За 13 років активної роботи в сфері Fashion, я чітко зрозуміла, що одяг — це філософія, а одяг, створений для конкретної людини – це її індивідуальна філософія.

philosophy

В січні 2016 року я відкрила двері свого першого Ательє Lili Bratus, основною метою роботи якого є створення унікального впізнаваного стилю для кожного, хто звертається до нас. Стиль, притаманний тільки Тобі. Стиль, що транслює Твій внутрішній світ назовні. Одяг, в якому ти належиш собі і знаєш хто ти. Це — справжнє чаклунство! Запрошуємо в наш маленький магічний світ, де ми разом реалізуємо будь-яку вашу велику ідею!